خدمات ما

خدمات بازرگانی گروه طرح ریزان

خدمات بازرگانی گروه طرح ریزان

این مجموعه در زمینه تولید انواع قطعات فعالیت دارد و با توجه به اینکه مهندسین مجربی در این شرکت مشغول به کار هستند، توانایی تولید را بسیار بالا برده و همین عامل نیز باعث شده تا طیف محصولات تولیدی در بخش بازرگانی گسترده باشد. مجموعه طرح ریزان تامین کننده بسیاری از برند های برون مرزی در زمینه لوله و اتصالات و همچنین انواع میلگرد است.
طراحی و تولید محصولات بازرگانی با جدیدترین متد ها و ماشین آلات روز دنیا صورت می گیرد. همین عامل نیز باعث شده تا کیفیت محصولات بسیار بالا باشد و صادرات محصولات به راحتی صورت بگیرد و مشتریان خارجی جزو خریداران دائمی ما باشند.

خدمات آموزشی طرح ریزان سنگسر

خدمات آموزشی طرح ریزان

گروه تولیدی طرح ریزان سابقه طولانی در امر مدیریت چندین سازمان منسجم را دارد که هر یک از آنها پیچیدگی هایی داشته اند. به همین دلیل مدیرانی که در این شرکت فعالیت دارند تجربیات با ارزشی به دست آورده اند و آماده انتقال این تجربیات به علاقمندان هستند. گروه طرح ریزان در مدت فعالیت خود از هیچ تلاشی برای آموزش غافل نشده است در این زمینه تمام تلاش خود را کرده تا دانشجویانی با علم فراوان را به بازار کار تحویل دهد.

باید در نظر داشته باشید که برای راه اندازی یک سیستم منسجم و یا مدیریت یک بخش از سازمان باید اطلاعات کافی در حوزه مورد نظر را از افراد خبره به دست آورید و بتوانید آموزه های خود را نیز به افراد دیگر منتقل کنید تا این چرخه در جریان باشد.

خدمات مشاوره گروه طرح ریزان

خدمات مشاوره گروه طرح ریزان

اگر یک فرد مبتدی در زمینه مدیریت، عارضه یابی، ساخت و یا راه اندازی خطوط تولید هستید بهتر است تا در این زمینه ها، ابتدا آموزش های اولیه را طی کنید و پس از آن با دریافت مشاوره از افرادی که این مسیر را طی کرده اند اطلاعات خود را تکمیل کنید.

مجموعه ما در این حوزه با استفاده از نیرو آموزشی مفتخر است تا خدمات مشاوره ای را به افرادی که در این بخش  فعالیت می کنند و قصد ارتقا شغلی دارند و یا افرادی که قصد ورود به این بازار را دارند ارائه می دهد.

فهرست