سیو سگمنت

(sieve segment)

سیو سگمنت یکی از قطعات مصرفی در انواع سانتریفیوژ می باشد که می توان آن را از متریال های مختلفی تولید کرد. طرح ریزان سابقه طولانی در طراحی و تولید انواع سیو سگمنت دارد و می توانید این محصولات را با متریال های دلخواه خود سفارش دهید و در مدت کوتاهی محصولات مورد نیاز را دریافت کنید.

کاربرد سیو سگمنت

این محصولات بر روی سبد سانتریفیوژ ها قرار می گیرند و معمولا از آنها برای جدا کردن بخش های جامد و مایع استفاده می شود. زمانی که کریستال ها بر روی سیو های این قطعه قرار می گیرند بخش مایع می تواند از درز های موجود بر روی قطعه خارج شود و سپس بخش های جامد در این مرحله باقی می مانند و می توان از آنها استفاده مجدد کرد.

با توجه به اینکه کاربرد صفحات سیو سگمنت بسیار گسترده می باشد معمولا این محصولات را در اندازه های دلخواه و به صورت سفارشی تولید می کنند، تا برای یک نوع محصول قابل استفاده باشد و بازدهی بهتری را ارائه بدهد.

سفارش سیو سگمنت (sieve segment)

شما میتوانید انواع صفحه سیوسگمنت را در مجموعه طرح ریزان سفارش دهید و در بخش های مختلف یک سانتریفیوژ استفاده کنید. در صورت نیاز به مشاوره در این زمینه بهتر است تا با پشتیبانان وب سایت طرح ریزان در تماس باشید تا اطلاعات تکمیلی در این زمینه را به شما ارائه دهند.

فهرست