مشاوره مدیریتی طرح ریزان

معماری و ساختار سازمانی

ساختار هدفمند یک سازمان از رکن های اصلی می باشد که باید برای رسیدن به دورنمای سازمان در نظر گرفته شود. ایجاد یک سازمان برای بهینه سازی منابع باید از اولویت های اول فعالیت های مدیریتی باشد به همین دلیل باید از ابتدای کار منابع در دسترس خود را کاملا الگو بندی کرده و از آنها استفاده بهینه را داشته باشید.

شما در ابتدای راه باید برای سازمان، شرکت و یا کارخانه خود یک نمودار سازمانی تعریف کنید و با توجه به تغییر استراتژی آن را ویرایش و تغییر دهید. نمودار سازمانی به شما کمک می کند تا از تمام نیرو های موجود و قابلیت های آنها به نحو صحیح استفاده کنید و به تبع این عمل نیز باعث می شود تا بازدهی فعالیت شما بالاتر رفته و هزینه های شما کاهش پیدا کند.

ساخت قطعات
راه اندازی خطوط تولید

عارضه یابی

هر سازمانی ممکن است با مشکلاتی رو به رو شود که معمولا به آنها عارضه سازمانی می گویند. در صورتی که مشکلات به وجود آمده در یک سازمان برطرف نشوند ممکن است که سازمان به مرور زمان با مشکلات جدی تری مواجه شود. برای برطرف کردن عارضه های سازمانی باید روش های بهبود آنها را پیدا کنید و گام به گام به سمت از بین بردن این مشکل پیش برویم.
بیشتر مشکلاتی که در سازمان ها به وجود می آید در سه بخش دسته بندی می شوند :

  • هدایت سازمان
  • دارایی سازمان
  • اجرا

زمانی که مشکلی در یکی از این بخش ها به وجود می آید یعنی سازمان در آن بخش از عناصر با زیر بنای مناسب برخوردار نمی باشد و باید با تغییر سیستم به بهبود آن بپردازیم.

راه اندازی خطوط تولید

ساخت قطعات

مشاوره هایی که طرح ریزان در زمینه ساخت قطعات ارائه می دهد مرتبط با انواع متریال و تحلیل مواد می باشد که برای بهینه سازی قطعات، واجب به شمار می رود. مشاوره هایی که در زمینه ساخت قطعات انجام می گیرد برای تولید محصولات با کیفیت و طور عمر بالا بسیار موثر خواهند بود.
همچنین ما سعی می کنیم تا مشاوره خود را با ارائه روش های مختلف برای تولید تکمیل کنیم تا شما را از دوره ها و آموزش های مشابه بی نیاز سازیم.

مشاوره مدیریتی
مشاوره ساخت قطعات

راه اندازی خطوط تولید

حتی یک خط تولید ساده نیز می تواند جزئیات بسیار زیادی داشته باشد. البته برخی از مدیران شرکت های تولیدی این مورد را نادیده گرفته و به آن بی توجهی می کنند که می تواند در آینده راندمان شرکت آنها را کاهش دهد. بهتر است تا برای راه اندازی یک خط تولید ابتدا یک مشاوره مناسب با افراد با تجربه در این زمینه داشته باشید تا نکات ریزی که در این زمینه به دست آورده اند را به شما انتقال دهند.

مشاوره ساخت قطعات

برای دریافت خدمات مشاوره ای گروه طرح ریزان سنگسر، می توانید فرم تماس با ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند.

فهرست